Tips nodig? Zo kun je een lied zoeken. Hier vind je een overzicht van alle liedbundels.
Wil je ons werk steunen? Hier vind je meer over doneren of koop onze unieke Ubi-cari-tas.
|
Ga mee in ons midden
Mogelijk staat het ook in andere liedbundels. Kijk hiervoor in de infobox rechts, onder het kopje 'Liedbundels'.
Ga mee in ons midden | |
Deel van | Daar is het daglicht |
Vorm | Acclamatie |
Herkomst | |
Taal | Nederlands |
Land | Nederland |
Tekst | |
Dichter | Michaël Steehouder |
Muziek | |
Componist | Anneke van der Heide |
Solmisatie | 3-3-4-5-5-5 |
Gebruik | |
Liturgie | Gebedsacclamatie Lichtritus |
Liedbundels | |
Zangen van Zoeken en Zien 4 | |
Om de aarde te bewonen |
Ga mee in ons midden is een acclamatie voor de voorbeden. De tekst is van Michaël Steehouder, de muziek van Anneke van der Heide.
Opname beluisteren
- Van de CD Daar is het daglicht, gezongen door het koor van de Pepergasthuiskerk te Groningen. Opgenomen met toestemming van de rechthebbenden.
Tekst
Ga mee in ons midden
daglicht en vrede,
brood om te delen,
woord in ons hart.
Tekst opgenomen met toestemming van de tekstdichter
Gebruik
Hoewel de acclamatie in eerste instantie bedoeld is voor de voorbeden, is hij ook geschikt voor een Lichtritus (als een kaars wordt aangestoken) aan het begin van een viering, of als een bede aan het eind van een viering.
Externe links
- Daar is het daglicht. Liturgisch oratorium. Partituur, koorboek en CD verschenen bij Uitgeverij Narratio.